www.uk-express.pl | Nowa strona internetowa PL | EN
 Strona główna  Kontakt
Nowe prostsze zasady
Coraz większy obszar
Brak dopłat strefowych

Ftrans Logistyka Sp. z o.o. Sp. K. tel. (62) 785 46 36
mail: palety@ftrans.pl
ul. Szosa Kępińska 45A
56-500 Syców
woj. dolnośląskie


Transport palet

Oferujemy transport częściowy na linii Polska-Wielka Brytania.

Dysponujemy magazynem przeładunkowym w okolicach Londynu oraz kilkoma samochodami dystrybucyjnymi na terenie Anglii, które pozostają w ciągłym ruchu, dostarczając i zbierając ładunki drobnicowe. Dysponujemy magazynem przeładunkowym w okolicach Londynu oraz kilkoma samochodami dystrybucyjnymi na terenie Anglii, które pozostają w ciągłym ruchu, dostarczając i zbierając ładunki.

Wszystkie zlecenia jesteśmy w stanie realizować terminowo – zgodnie z ustaleniami dokonanymi już na etapie składania zamówienia. Dysponujemy własną flotą, która pozostaje w ciągłym ruchu. Z tego też względu możemy zapewnić regularny transport palet.

Przynajmniej raz w tygodniu obsługujemy własnymi pojazdami lokalizacje w Anglii: Londyn, Oxford, Birmingham, Liverpool, Machester, Leeds, Nottingham, Leicester, Northampton, Ipswich. W Polsce: Wrocław, cały obszar Śląska, Legnica, Poznań, Warszawa, Łódź.

Zarówno transporty palet, jak również przewozy innych ładunków obsługujemy z terytorium całej Wielkiej Brytanii. Jesteśmy w stanie podjąć się dostarczenia ich do dowolnego miejsca w Polsce.

Istnieje możliwość uruchomienia przez nas linii dystrybucyjnych do rozwozu np. mebli w podwójnej obsadzie kierowców (w celu np. zapewnienia pomocy przy wnoszeniu, itp.).

Obsługujemy cotygodniowe linie drobnicowe – przerzutowe:

  • wyjazd z Polski w piątek - dostawy w Wielkiej Brytanii od poniedziałku do środy,
  • wyjazd z Wielkiej Brytanii wtorek lub środa - dostawy w Polsce do piątku.

Przykładowe stawki za transport palet pomiędzy Polską a Wielką Brytanią (standardowa paleta euro do 300 kg):

  • pojedyncza paleta - od 180 € / szt.
  • 2 euro palety - od 140 € / szt.
  • 3 euro palety - od 130 € / szt.

Podane wyżej stawki mają charakter orientacyjny. Istnieje możliwość negocjacji ceny w zależności od warunków płatności, częstotliwości zleceń itp. Świadczymy również usługi dystrybucyjne, przeładunkowe, a także usługi pakowania na terenie Anglii. Jesteśmy partnerami zarówno angielskich, jak i polskich firm kurierskich, np. DHL, wykonujemy dostawy pod adresy prywatne.

Zapraszamy do współpracy.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2012 Xpress Trade and Services Ltd projekt © itspire.pl